HOME
menu


SPONSOR GŁÓWNY "VOLVO SQUASH LIGI":

Volvo Auto-Boss - jest wielooddziałowym autoryzowanym dealerem Volvo. Jego salony zlokalizowane są w Bielsku-Białej i Chorzowie. Volvo Auto-Boss zajmuje się sprzedażą samochodów nowych i używanych, oferuje pełen zakres usług serwisowych, prowadzi sprzedaż części zamiennych i akcesoriów. Posiada również kompleksową ofertę finansową i ubezpieczeniową.

www.autoboss.dealervolvo.pl

 

SPONSOR LIGI DAMSKIEJ "TRENDY LIGA DAMSKA":

Trendy Hair Fashion - sieć salonów fryzjerskich zlokalizowanych w kilkudziesięciu miejscach w całej Polsce.

www.trendyhair.pl


SPONSORZY LIGI:

Abakon - Zajmuje się budową domów jednorodzinnych z ekologicznych prefabrykatów keramzytowych. Domy budowane według naszych projektów powstają w ciągu 3 miesięcy, a firma bierze na siebie załatwienie wszystkich związanych z inwestycją formalności.

www.abakon.com


Decade Music Club - to wyjątkowe miejsce dla najbardziej wymagających klubowiczów, ceniących sobie zróżnicowane klubowe brzmienia podążające za najnowszymi trendami oraz kultowe hity z przeszłości w nowych aranżacjach. Niebanalne wnętrza klubu są barwnym tłem dla nocnych imprezowych doznań.

www.decadeclub.pl


Dot Blue - firma specjalizująca się w rozwiązaniach IT na potrzeby WWW oraz fotografii. 

www.dotblue.pl

 
 
 

Hi-tec - jest brytyjską firmą, założoną w 1974 i oferuje odzież, obuwie oraz akcesoria do uprawiania aktywności w kategoriach: Athletic/Sport, Cort/Indoor, Outdoor i Golf. Globalnie Hi-Tec sponsoruje podróżników, mistrzów świata i wybitnych sportowców w takich dyscyplinach jak badminton, golf, squash i floret. Przedstawicielem w Polsce oraz projektantem i producentem odzieży dla marki Hi-Tec na rynek outdoor jest Martes Sport Sp. z o.o. Martes Sport działa na polskim rynku od 1993 r. i reprezentuje różne marki, oferujące produkty do uprawiania sportu, turystyki i rekreacji: Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Icepeak, Iguana, Magnum, Martes, Nike akcesoria.

www.hi-tec.com.pl


High Contrast jest producentem najwyższej klasy produktów dla branży budowlanej oraz fotograficznej. Działa na rynku od 2013 roku. Zajmuje się produkcją wysokiej klasy fotobudek do robienia zdjęć na wszelkiego rodzaju imprezach. Od 2015 roku firma rozszerzyła swoją o produkcję drzwi, projekty oraz wykonawstwo w branży budowlanej.
W 2016 roku firma rozpoczęła także działalność w usługach CNC w zakresie cięcia i grawerowania laserem, frezowania ploterem frezujacym, a także prowadzi sprzedaż farb i tynków prestiżowych marek takich jak TKKURILA, BECKERS, STO, KABE, BAUMIT. Ich oferta przeznaczona jest dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych, ceniących wysoką jakość

www.hcdesign.pl
 

Enjoy Klub Squasha - największy w Bielsku-Białej i drugi pod względem ilości kortów klub na Śląsku. Połączony do końca roku 2015 z Modelarnia Siłownia i Fitness dla kobiet jest to największy tego typu obiekt w Polsce. Aktualnie klub jest w trakcie rozbudowy o 4 kolejne korty do squasha (w tym jeden szklany) oraz siłownię, restaurację i część relaksacyjną. Zakończenie rozbudowy klubu przewidziane jest na wrzesień 2015r.

www.enjoysquash.com


Moto-Spa - to profesjonalne studio pielęgnacji pojazdów, odnowy lakieru i tuningu. Firma jako jedna z niewielu w Polsce zajmuje się detailingiem nie tylko samochodów ale również motocykli, łodzi i samolotów. Stosują do swoich usług najwyższej jakości kosmetyki renomowanych firm znanych na całym świecie.

www.moto-spa.com.pl

 
 

Squash Promotion Group - firma specjalizująca się w promocji squasha za pomocą mobilnego pełnowymiarowego szklanego kortu do squasha, na którym rozgrywane są najważniejsze wydarzenia squashowe w Polsce i w Europie. 

www.squashpromotiongroup.com