HOME
menu


SPONSOR GŁÓWNY "VOLVO SQUASH LEAGUE":

Volvo Auto-Boss - jest wielooddziałowym autoryzowanym dealerem Volvo. Jego salony zlokalizowane są w Bielsku-Białej i Chorzowie. Volvo Auto-Boss zajmuje się sprzedażą samochodów nowych i używanych, oferuje pełen zakres usług serwisowych, prowadzi sprzedaż części zamiennych i akcesoriów. Posiada również kompleksową ofertę finansową i ubezpieczeniową.

www.autoboss.dealervolvo.pl

 

SPONSORZY LIGI:

 

Kocierz Hotel i Spa - to właśnie tu w górach, na Przełęczy Kocierskiej, w otoczeniu pięknej beskidzkiej przyrody, czeka na Państwa Kocierz Hotel & SPA. Wnętrza i infrastruktura ośrodka dostosowane są do zróżnicowanych potrzeb naszych Gości. To sprawia, że jest to wyjątkowe miejsce na rodzinny wyjazd, wypoczynek w gronie przyjaciół, spotkanie biznesowe czy konferencję.

 

www.kocierz.pl


 

CISZA Bungallows Village - odkryj urok nadmorskiego kurortu bez miliona straganów, gwaru miasta i codziennej krzątaniny. Tutaj znajdziesz odpoczynek, który zagwarantuje Ci sąsiedztwo sosnowego lasu, okolica jeziora Sarbsko, Słowińskiego Parku Narodowego oraz bliskość do Morza Bałtyckiego. Brzmi błogo? Odwiedź nas, aby znaleźć w sobie kojącą umysł ciszę.

 

www.cisza.com.pl 

 

Vitall Clinic - Centrum Medyczne jest placówką bazującą na innowacyjnych procedurach medycznych oraz nowoczesnych i kompleksowych rozwiązaniach problemów natury zdrowotnej i estetycznej. Całościowe spojrzenie na potrzeby pacjenta i najwyższe kwalifikacje kadry gwarantują imponującą efektywność podejmowanych terapii. Dbamy o piękno i harmonię Twojego ciała i jego wnętrza.

www.vitallclinic.pl

 

Dot Blue - firma specjalizująca się w rozwiązaniach IT na potrzeby WWW oraz fotografii. 

www.dotblue.pl

 

   

Enjoy Klub Squasha - największy w Bielsku-Białej i drugi pod względem ilości kortów klub na Śląsku. Połączony do końca roku 2015 z Modelarnia Siłownia i Fitness dla kobiet jest to największy tego typu obiekt w Polsce. Aktualnie klub jest w trakcie rozbudowy o 4 kolejne korty do squasha (w tym jeden szklany) oraz siłownię, restaurację i część relaksacyjną. Zakończenie rozbudowy klubu przewidziane jest na wrzesień 2015r.

www.enjoysquash.com
 

   

Squash Promotion Group - firma specjalizująca się w promocji squasha za pomocą mobilnego pełnowymiarowego szklanego kortu do squasha, na którym rozgrywane są najważniejsze wydarzenia squashowe w Polsce i w Europie. 

www.squashpromotiongroup.com