HOME
menu

W naszej lidze aktywnie uczestniczy ponad 50 zawodników i zawodniczek w kilku grupach o różnym poziomie zaawansowania. Najniższe grupy dedykowane są osobom, które niedawno zaczęły grać w squasha, w grupie najlepszej tzw. Extralidze uczestniczą najlepsi gracze z rejonu Bielska-Białej, w tym również zawodnicy z wysokich miejsc rankingu ogólnopolskiego.

 

Logo-Volvo-Squash-League_szer645.jpg


Regulaminy ligi:

Możliwość przystąpienia do ligi jest co 7 tygodni, tj. na przełomie kolejek. Osoby chcące dołączyć do ligi proszone są o przesłanie wypełnionego formularza na adres liga@enjoysquash.com.

Volvo Auto-Boss League – Liga klubowa

Liga Klubowa Volvo Squash League powstała we wrześniu 2014r. z przekształcenia wcześniej rozgrywanej w naszym klubie Bielskiej Ligi Squasha. Do nowej wersji ligi dołączyło na wstępie wielu nowych zawodników, a z każdą kolejną kolejką ligi liczba jej uczestników powiększa się. Ciekawa formuła rozgrywek oraz przygotowywany przez nas szczegółowy harmonogram rozgrywek (który sugeruje terminy poszczególnych spotkań dając jednak możliwości rozgrywania ich w innych terminach) powodują, że liga cieszy się coraz większym powodzeniem.

Sezon ligowy 2014/15 zakończył się u nas imprezą na ponad 100 osób, podczas której mogliśmy się bliżej poznać, posłuchać na żywo dobrej muzyki oraz zobaczyć squasha na bardzo wysokim poziomie w wykonaniu zawodników PSA: Daniela Poleshchuka i Jana Koukala (byłego #39 na świecie). Poniżej krótki film z tego wydarzenia:

 

Volvo Squash Autoboss Liga to możliwość gry z różnymi przeciwnikami na zbliżonym do siebie poziomie. Aktualnie w lidze gra ok. 70 zawodników i zawodniczek, którzy podzieleni są 8-osobowe grupy. 

Jeśli interesuje Cię taka forma rywalizacji sportowej, zapraszamy do wypełnienia wniosku o dołączenie do ligi. Uczestnictwo w lidze jest darmowe, zawodnicy opłacają jedynie wynajem kortów, na których rozgrywają swoje mecze. Dzięki dużej liczebności ligi oferujemy grupy na wielu poziomach gry – od poziomu gracza początkującego do bardzo zaawansowanego.

Wszystkie informacje związane z ligą są na bieżąco publikowane na oficjalnym profilu Enjoy Squash na Facebooku.