HOME
menu

337271545_185704224240331_385862629289210053_n.jpgENJOY JUNIOR TEAM - DRUŻYNOWI MISTRZOWIE POLSKI 2023 

Z dumą przedstawiamy zwycięzców DMPJ 2023 - Enjoy Junior Team

Ten weekend zapadnie nam w pamięci na całe życie, ogromne gratulacje dla naszych młodych zawodników. Jesteśmy z Was niesamowicie dumni!

Nasza drużyna zagrała w składzie:
U11:Macio Dziech oraz Leon Kondziołka
U13: Adaś Grygiel oraz Krzyś Matula
U15: Tymon Pawluk oraz Ivo Wieroński
U17: Karol Krysiak, Tomek Figura oraz Giuseppe Perna
U19: Leon Krysiak

Dziękujemy za wsparcie trenerom Iga Laba oraz Kajetan Lipski. Kochani rodzice Wam również należą się podziękowania za wsparcie i motywację. Gratulacje dla wszystkich drużyn, które walczyły podczas DMPJ 2023.

Brawa dla Łukasza Piaseckiego, Juli Sonik, Bartka Nowickiego oraz całego teamu S4S - Squash For Silesia Orzech za organizację super imprezy!

Największe podziękowania należą się jednak naszym sponsorom, którzy wspierają naszą akademię:

R.D.I Polska
Skimia.pl Internetowe Centrum Ogrodnicze
APJA FECHU
Stava Bielsko-Biała

WYNIKI 

Zrzut ekranu 2023-02-6 o 14.01.54.pngMaciej Dziech kat. OU11 Grupa ELITE 

Program Juniorski w klubie ENJOY:

1. Dzień Otwarty dla juniorów - raz na kwartał organizowany jest dzień otwarty dla dzieci, młodzieży a także rodziców, którzy chcą zapoznać się ze squashem. Zapewniamy sporo ruchu w trakcie zajęć oraz emocji podczas turnieju. Maluszki zapraszamy zarówno na korty jak i do figlarni gdzie pod nadzorem opiekunki spędzą miło czas. Zapewniamy także nagrody, zdrowe poczęstunki oraz dyplomy.

2. Szkółka Juniorska - zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Zajęcia prowadzone są w grupach o średniej wielkości nadzorowanych przez trenerów klubu ENJOY:

  • Maciej Kliś - zajęcia indywidualne oraz grupowe 

2G5A7219.jpgLeon Kondziołka kat. OU11 Grupa ELITE 

3. Zajęcia indywidualne z trenerami - Twoje dziecko nie lubi zajęć grupowych? Szkoda, ale nadal możemy nauczyć go squasha lub poprawić posiadaną już wiedzę. Grono współpracujących z nami trenerów zapewni zajęcia na najwyższym poziomie.

4. CAMPY weekendowe - co najmniej raz w miesiącu organizowane są campy dla juniorów na każdym poziomie zaawansowania, podczas których, skupiamy się na głównie na technice, nauce sędziowania oraz przygotowaniu motorycznym. Prowadzone pod okiem trenerki oraz koordynatorki całego programu juniorskiego Igi Łaby. Trwają od godz. 11:00 do 14:00. 

5. Turnieje Juniorskie - raz na miesiąc organizowane są turnieje dla młodych zawodników z cyklu Enjoy Squash Cup kat. B+ dzięki którym dzieciaki zbierają punkty do rankingu Polskiej Federacji Squasha

6. Turnieje Europejskie - raz na miesiąc najlepsi juniorzy biorą udział w turniejach europejskich pod okiem Macieja Klisia oraz Igi Łaby. Mają wtedy szansę zobaczyć efekty swojej ciężkiej pracy. Wyjazdy są zazwyczaj 4 dniowe, jest to świetna zabawa oraz nagroda dla tych, którzy wkładają całe serce do gry.

2G5A7604.jpg
Tomasz Figura kat. OU17 Grupa ELITE 

7. ELITE JUNIOR - dla najzdolniejszych oraz najbardziej pracowitych dzieci i młodzieży uruchomiliśmy zaawansowany program.

Poniżej znajduje się lista naszych podopiecznych reprezentujących barwy Enjoy:

  • Maciej Dziech - kategoria do 11 lat
  • Leon Kondziołka - kategoria do 11 lat
  • Tomasz Figura - kategoria do 17 lat 

W ostatnim czasie została utworzona tzw "grupa pościgowa" w skład której wchodzą dzieci w wieku 7-11. W przyszłości grupa ta ma rywalizować w turniejach ogólnokrajowych oraz europejskich. 

Informacje dotyczące występów naszych najmłodszych adeptów znajdują się na profilu na Facebooku.